Kategorie

Výrobci

Tuning

 Podmínky dodání

Objednané díly zasíláme Českou poštou:

  • Platbou předem převodem na účet, dodání do 2 pracovních dnů od připsání částky na účet.
  • Minimální výše objednávky je 200,- Kč
  • Platba předem převodem na účet je požadována vždy u malých zásilek do 450,-kč.
  • Na dobírku dle možností do 2 pracovních dnů od potvrzení přijaté objednávky.
  • Dodání České pošty obvykle trvá 1 až 3 dny
  • Osobní odběr je možný, pouze po zaplacení zboží předem převodem na účet, na adrese obchodu po předchozí telefonické dohodě.
  • Poštovné platbou předem od 100,- do 220,- Kč.
  • Poštovné na dobírku od 175,- do 295,- Kč

 

Obchodní podmínky

Uvedené obchodní podmínky platí pro nákup ve internetovém obchodě www.mopedy.com (dále prodávající), a vymezují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Zboží je možné objednat prostřednictvím objednávkového formuláře internetovém obchodu, telefonicky na : 603 539 809. Veškeré objednávky uskutečněné výše uvedenými způsoby jsou ZÁVAZNÉ. Stornovat nebo upravit objednávku může kupující do 24 hodin od objednání,  telefonicky na výše uvedeném tel.čísle.Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem, které jsou k dispozici na www.mopedy.com, a že s nimi souhlasí. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že objednané zboží  již není k dispozici a nebo z jiných důvodů. V těchto případech bude kupující neprodleně ze strany prodávajícího kontaktován.

Reklamační řád

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak.Reklamované zboží určené k výměně musí být vráceno v neporušeném stavu,kompletní včetně veškerého příslušenství a obalů.Záruka se nevztahuje na závady způsobené neodborným zacházením,instalací nebo obsluhou.Pro urychlení reklamačního řízení požadujeme přesný popis závady. V souladu se zákonem č.367/2000 má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží.Pokud se tak rozhodne,je nutno nepoškozené zboží,bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím poslat zpět v uvedené lhůtě ( určující je datum doručení zboží kupujícímu). Peníze za zboží budou vráceny po dohodě se zákazníkem snížené o náklady poštovného a balného.

Ochrana dat

Vaše osobní data jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům, s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk případně dopravu, např. banky, přepravní služba, to však vždy pouze v rámci jedné konkrétní platby s využitím těchto služeb.Vaše osobní data nejsou poskytována žádné třetí straně.


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:603 539 809

Kontakt na naši zákaznickou linku

Kde nás najdete?